Vitajte na www.maristav1.sk

Naše služby

Čo ponúkame

Našou hlavnou činnosťou je krátkodobý prenájom kontajnerov, za účelom likvidácie: zmiešaný odpad, stavebný odpad (betón, tehly, dlaždice, obkladačky, keramika, suť, atď.), objemný odpad (plasty, obaly, drevo, komunálny, atď.), bio odpad a iného odpadu. Na základe vami poskytnutých informácií vám pristavíme kontajner na vami určené miesto, ktorý si svojpomocne naplníte, alebo vám za poplatok poskytneme pracovníkov alebo stroj UNC na plnenie kontajnerov.

Zabezpečíme legálnu likvidáciu odpadu v súlade s právnymi predpismi SR a EU. Po vyzdvihnutí kontajnera odpad roztriedime a v čo najväčšej miere zrecyklujeme.

Zemné a výkopové práce realizujeme rýpadlo-nakladačom značky CASE 580 M, ktorý má v prednej časti nakladač a v zadnej časti rameno s lyžicou (hydraulické kladivo). Na výber máme lyžice so šírkou 30, 60 a 80 cm. Vzhľadom na vlastnosti, ktorými tento stroj disponuje, je jeho použiteľnosť veľmi široká. Vďaka prídavným zariadeniam ním možno nahradiť rýpadlo, nakladač, dozér, grader, žeriav a iné strojové zariadenia.

Ponúkané služby

 

 

Predaj a dovoz materiálu